توقیف محموله 3 میلیاردی کالای قاچاق در سرخه

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به انتظامی و قضایی

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تریلی حامل انواع کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان سرخه خبر داد.
سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کارنامه فردا اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سرخه در ادامه برنامه های پیشگیرانه و کنترلی خود یک دستگاه تریلی را در محور بین المللی تهران_مشهد جهت بررسی های بیشتر متوقف می کنند.

وی به بررسی های اولیه و عدم ارائه هرگونه مدرک و یا سند قانونی توسط راننده میانسال اشاره کرد و گفت: پلیس در مرحله نهایی از این خودرو مقدار قابل توجهی از انواع کالای قاچاق همانند ادکلن، قهوه، آدامس خارجی و مواد غذایی دیگر کشف کرد.

سرهنگ حسنی ارزش ریالی این محموله را برابر نظر کارشناسان 3 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این بار به مقصد استان خراسان رضوی در حرکت بود.

فرمانده انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و معرفی فرد متخلف به مرجع ذیصلاح خبر داد و گفت: پلیس برای تحقق سیاست های کلان و تنظیم اقتصاد کشور همچنان با شدت بیشتری با این پدیده مخرب مقابله خواهد کرد.

اعتراف به 20 فقره سرقت در گرگان

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به انتظامی و قضایی

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا،فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق حرفه ای و اعتراف وی به 20 فقره سرقت مغازه در شهرستان گرگان خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت مغازه درگرگان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات تخصصی بی وقفه و بررسی شیوه سرقت ها، سرانجام موفق شدند سارق سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار به 20 فقره سرقت مغازه در شهرستان گرگان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: سرقت از جمله جرایمی است که موجب نارضایتی شهروندان شده و احساس امنیت را خدشه دار می کند، لذا پلیس با تلاش شبانه روزی و حضور فعال در سطح جامعه با این پدیده شوم مقابله می کند

کشف 124 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به انتظامی و قضایی

کشف 124 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاچاقچی موادمخدر و کشف 124 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبرداد.
سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کارنامه فردا،اظهار داشت: مقابله و مبارزه بی امان با قاچاق موادمخدر و سوداگران مرگ از جمله ماموریت های اصلی ناجا در تامین نظم و امنیت است که این موضوع در استان سمنان با جدیت تمام پیگیری می شود.

وی افزود: در همین راستا ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات اطلاعاتی روی عناصر اصلی تهیه و توزیع موادمخدر در سطح کشور سرنخ هایی از انتقال و جابه جایی محموله ای از سیستان و بلوچستان به پایتخت به دست آوردند.

سرهنگ حسنی به هماهنگی های صورت گرفته با پلیس استان کرمان اشاره کرد و گفت: تیم عملیاتی ماموران انتظامی محور ریگان در این استان را تحت کنترل محسوس و نامحسوس خود درآوردند.

وی از توقیف خودرو سواری و دستگیری یک قاچاقچی با هدایت اطلاعاتی پلیس سمنان خبرداد و گفت: در بازدیدهای صورت گرفته 124 کیلو و 500 گرم تریاک از خودرو ک

توقیف کامیونت حامل یک میلیون و 150 هزار نخ سیگار قاچاق در سمنان

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به انتظامی و قضایی

 

ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود، کامیونت حامل یک میلیون و 150 هزار نخ سیگار قاچاق را متوقف کردند.

سرهنگ " عبداله حسنی " فرمانده انتظامی استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کارنامه فردا اظهارداشت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز به منظور تشديد برخورد با سودجویان این حوزه ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود کنترل خودروهای حمل بار و محموله های ترانزیتی را با جدیت در دستور کار قراردادند.

وی افزود : ماموران بامداد روز گذشته حين ايست و بازرسي در پليس راه شاهرود-ميامي در محور اصلی تهران مشهد به يک دستگاه کاميونت ايسوزو دستور ايست دادند که راننده پس از توقف چند ثانيه اي، اقدام به فرار مي کند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه تنها 5 کيلومتر تعقيب کامیونت کافی بود تا ماموران خودرو را متوقف کنند تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو یک میلیون و 150 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد ؛ بنا بر اظهار کارشناسان ارزش این محموله 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

به گفته سرهنگ حسنی ، راننده خودرو که محموله را از ورامین به مقصد مشهد بارگیری کرده بود پس از معرفی به مرجع قضائی با قرار وثیقه 10 میلیارد ریالی راهی زندان شد.

توقیف کامیون حامل 111 راس گوسفند قاچاق

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به انتظامی و قضایی

ماموران پاسگاه انتظامی فولادمحله شهرستان مهدیشهر کامیون حامل 111 راس گوسفند قاچاق به ارزشی بالغ بر 2 میلیارد ریال را متوقف کردند.
سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري کارنامه فردا اظهارداشت: حضور موثر پلیس در محورهای مواصلاتی به ویژه جاده های کوهستانی از جمله مهمترین عوامل برقراری نظم و امنیت در این نقاط است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: در همین راستا و با هدف برخورد مناسب و به هنگام با قاچاق، ماموران انتظامی مهدیشهر در قالب برنامه ای منسجم به نظارت و کنترل ترددها در محورهای مواصلاتی این شهرستان می پردازند.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامي فولادمحله این شهرستان حين کنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه كاميون حامل دام مشكوك شده برای بررسي بيشتر خودرو را متوقف می كنند.

اين مسئول انتظامي ادامه داد: در بازرسي از خودرو 111 راس گوسفند که بدون هیچ مدرک و مجوز قانونی از شمال کشور به مقصد شهرستان گرمسار بارگیری شده بود، کشف شد.

سرهنگ حسنی ارزش این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بالغ بر 2 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: راننده خودرو به مرجع قضائی معرفی و دام قاچاق نیز به اداره دامپزشکی تحویل داده شد.

یاداشت

محیط زیست

گروه خدماتی پارسا
کارنامه فردا
عملکرد پایگاه خبری کارنامه فردارا چگونه ارزیابی می‌نمایید؟ ؟
  • رای:
  • رای:
  • رای:
  • رای:
  • رای:
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای: