دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای در شیراز

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به حوادث

جانشين فرماندهي انتظامی شیراز از شناسایی و دستگیری اعضای باند 7 نفره سارقان حرفه ای و كشف 23 خودرو مسروقه در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا ،سرهنگ "فرشيد زينلي" گفت: در پی افزایش سرقت های خودرو در مناطق مختلف شهر شیراز، تیم ویژه ای از ماموران پلیس تشکیل و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی نامحسوس و هدفمند اعضای باند 7 نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در يك عملیات ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ "زينلي" با بيان اينكه متهمان در بازجويي فني و تخصصي به 23 فقره سرقت خودرو اقرار كردند، خاطر نشان كرد: اين سارقان حرفه اي تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.

تصادف تانکر حمل شیر با پراید در جاده آرادان

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به حوادث

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، این حادثه ساعت حوالی 14:45 امروز در کیلومتر ۶۷ جاده آرادان _ سرخه رخ داد.
علی یحیایی معاون امواد و نجات جمعیت هلال احمر گفت : در این حادثه راننده پراید جان باخت اما راننده تانکر که میان آهن پاره خودروی آسیب دیده اش محبوس شده بود، باتلاشامدادگران هلال احمر ، رهاسازی و با اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل شد.
علت این حادثه در دست بررسی است.
آرمین پورتقی

انفجار در کارخانه تولید کننده روغن گرمسار

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به حوادث

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا  انفجار در کارخانه تولید کننده روغن گرمسار ظهر امروز رخ داد و با حضور سریع چهار تیم آتش نشانی در محل ، از سرایت آتش به بخش های مختلف کارخانه جلوگیری و آتش به سرعت اطفا شد .

در حادثه انفجار در کارخانه تولید کننده روغن گرمسار یک کارگر 40 ساله از اتباع خارجی به نام " سید نور محمد " جان باخت .

عباس قندالی رئیس آتش نشانی گرمسار علت این حادثه را اشتعال مواد نفتی عنوان کرد.

ارمین پورتقی

تصادف مزدا و کامیون در جاده فولادمحله – کیاسر

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به حوادث

به گزارش پایکاه خبری کارنامه فردا ؛ علی یحیایی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت : این حادثه در کیلومتر 16 جاده فولادمحله - کیاسر رخ داد و بر اثر آن دو نفر آسیب دیدند .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود : یکی از دو آسیب دیده این حادثه ، فوت کرد و دیگری با تلاش دو ساعته امدادگران پایگاه هلال احمر فولاد محله از بین خودروهای حادثه دیده نجات یافت .

وی تصریح کرد : مصدوم این حادثه به نزدیکترین مرکز درمانی واقع در کیاسر منتقل شد .

علت این حادثه در دست بررسی است .
ارمین پورتقی

واژگونی پراید ها در استان سمنان با 11 مصدوم

نوشته شده توسط مدیر مسئول در . ارسال به حوادث

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا ؛ علی یحیایی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت : بامداد امروز در کیلومتر 75 جاده دامغان – سمنان یک دستگاه پراید با پنج سرنشین و در کیلومتر 184 جاده سبزوار –میامی هم یک پراید دیگر با شش سرنشین واژگون شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود : حادثه دیدگان جاده دامغان – سمنان به بیمارستان کوثر سمنان و حادثه دیدگان جاده سبزوار – میامی به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شدند .

برای امداد رسانی به مصدومان این دو حادثه امدادگران هلال احمر پایگاه های آهوان و میامی وارد عمل شدند.

علت 65 درصد حوادث رانندگی در استان سمنان واژگونی خودرو است . واژگونی خودرو بیشتر به علت خستگی و خواب آلودگی راننده رخ می دهد .

ارمین پورتقی

یاداشت

محیط زیست

گروه خدماتی پارسا
کارنامه فردا
عملکرد پایگاه خبری کارنامه فردارا چگونه ارزیابی می‌نمایید؟ ؟
  • رای:
  • رای:
  • رای:
  • رای:
  • رای:
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای: