کاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی سال 99

‍ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال 98 خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا ، غلامرضا طحان گفت : از ابتدای طرح نوروزی سال 1399 تا پایان تعطیلات نیمه اول ( 4 فروردین ) ، 116 سفر با ناوگان عمومی از مبدا شهرستانهای استان انجام شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد کاهش داشته است.
وی در ادامه افزود : تعداد مسافر جابجا شده در این مدت 916 نفر بوده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد کاهش دارد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصريح كرد: با توجه به تبلیغات گسترده مبنی بر عدم انجام سفر از سوی مردم در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در بخش ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری جاده‌ای، تقاضا به شدت کاهش یافته است.
وی با اشاره به اطلاع رسانی گسترده رعایت موارد بهداشتی در ترمینالهای مسافری گفت : علاوه بر این موارد ضدعفونی ناوگان مسافری و شرکتهای حمل و نقل مسافر بصورت روزانه و مداوم با همکاری سایر دستگاههای مرتبط انجام می گیرد .
طحان در پایان خاطر نشان کرد: بيش از 800 دستگاه ناوگان عمومي و 40 شركت حمل و نقل مسافر در استان سمنان در حوزه حمل ونقل جاده ای مسافر فعالیت می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *