کشف 2 هزار و 700 لیتر الکل غیربهداشتی در کرج

با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان ، از یک واحد صنفی در “شیخ آباد کرج” 2 هزارو 700 لیترالکل غیربهداشتی کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کارنامه فردا ، سردار “سید جعفر حسینی” با اعلام این خبر گفت: در راستای برخورد با تهیه و توزیع کنندگان الکل و اقلام بهداشتی غیر مجاز که اخیرا با توجه به نیاز مبرم جامعه به این مواد بهداشتی موجب سوء استفاده افراد سودجو از این وضعیت شده است، بنابراین نظارت بر فعالیت مراکز تولیدی، توزیعی و خدماتی به صورت مستمر از سوی پلیس استان البرز در دستور کار قرار دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشرافيت کامل اطلاعاتي و با انجام اقدامات تخصصي مطلع شدند که افرادی به صورت وسیع اقدام به تهیه الکل و فروش آن با قیمت گزاف در شهر کرج می کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: بلافاصله ماموران وارد عمل شده و پس از چند روز کار پلیسی، محل تولید و دپو اقلام بهداشتی غیر مجاز را دریک واحد صنفی در منطقه “شیخ آباد کرج” شناسایی کردند.

سردار حسینی افزود: در بازدید از این واحد صنفی 135 گالن به مقدار 2 هزارو 700 لیتر الکل غیر بهداشتی و تقلبی کشف و تحویل اداره تعزیرات استان البرز شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در ادامه از شهروندان خواست: هرگونه اخبار مربوط به دپو و احتکار کالا و مواد ضد عفونی کننده و یا غیر مجاز که عموما تهدید کننده سلامت شهروندان بوده و موجب ضربه به اقتصاد داخلی کشور می شود را بلافاصله طی تماس با شماره تلفن 110 اطلاع دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *