اعتراف 4 جوان به 232 فقره سرقت

 فرمانده انتظامی استان از دستگیری 4 عضو باندی خبرداد که به 232 فقره سرقت سیم و کابل شبکه برق در استان های سمنان، تهران و مازندران اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرهنگ “عبداله حسنی” گفت: در پی دریافت شکایتی از سوی شرکت توزیع برق استان سمنان مبنی بر سرقت سیم و کابل شبکه برق و با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری های جدی پلیس در این راستا آغازشد.

وی افزود: در بررسی های اولیه کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان مشخص شد چند جوان با نصب پلاک جعلی بر روی خودروهای پژو پارس، پژو 405 و پراید مرتکب سرقت شده اند.

سرهنگ حسنی به تحقیقات تخصصی، هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی در این راستا اشاره کرد و گفت: در جمع بندی داده های به دست آمده، مالک یکی از خودروها شناسایی و در اقدامی هماهنگ در پایتخت دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از دستگیری و انتقال به آگاهی تحت بازجویی قرارگرفت و با مشاهده اسناد و مدارک غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود.

به گفته حسنی متهم در بازجویی ها به ارتکاب 232 فقره سرقت سیم و کابل شبکه برق با همکاری 3 نفر از دوستانش در سطح استان های سمنان، مازندران و تهران اعتراف کرد.

وی از دستگیری دیگر اعضای این باند خبرداد و گفت: هر 4 سارق پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *