کد خبر : 9723
تاریخ انتشار : شنبه 31 اکتبر 2020 - 12:25

حذف کامل دفترچه درمان تأمین اجتماعی در استان سمنان

حذف کامل دفترچه درمان تأمین اجتماعی در استان سمنان

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان از حذف کامل دفترچه درمان تأمین اجتماعی در استان و در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این طرح به‌هیچ‌عنوان منجر به صدور کارت هوشمند سلامت نخواهد شد. ​ به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سید مجتبی اکرم در جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر درمان استان سمنان به میزبانی

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان از حذف کامل دفترچه درمان تأمین اجتماعی در استان و در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این طرح به‌هیچ‌عنوان منجر به صدور کارت هوشمند سلامت نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سید مجتبی اکرم در جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر درمان استان سمنان به میزبانی سازمان تأمین اجتماعی سمنان با اشاره به اجرای طرح حذف تاریخ اعتبار دفاتر درمانی و حذف کامل دفترچه درمان تأمین اجتماعی در آینده نزدیک اظهار داشت: عدم نیاز به تمدید اعتبار دفترچه‌های تأمین اجتماعی و یا حذف کامل دفترچه‌های کاغذی به‌هیچ‌عنوان منجر به دریافت وجه از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای صدور کارت هوشمند سلامت نخواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه بیمه‌شدگان هم استانی مراقب کلاه‌برداری با ترفندهایی ازجمله صدور کارت هوشمند سلامت تأمین اجتماعی باشند، تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی در حال حاضر هیچ برنامه‌ای در خصوص توزیع کارت هوشمند سلامت ندارد.

مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه طی چند روز اخیر شاهد تماس با برخی از بازنشستگان و بیمه‌شدگان هم استانی توسط افراد سودجو هستیم، افزود: در مواردی افراد پس از دسترسی به برخی اطلاعات هویتی و بیمه‌ای افراد اقدام به تماس و مراجعه و اقدام به کلاه‌برداری می‌کنند.

اکرم گفت: بیمه‌شدگان و به‌خصوص بازنشستگان در صورت مواجه با هر نوع درخواست مشکوک، بلافاصله مراتب را به مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰ و یا واحدهای بازرسی و روابط عمومی اداره کل و مدیریت درمان استان گزارش دهند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ایثار و شهادت

منابع طبیعی