کد خبر : 10367
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 ژانویه 2021 - 14:10

تدوین برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری سمنان

تدوین برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری سمنان

سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان گفت: برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری سمنان برای تصویب، به شورای اسلامی شهر ارائه شد. ​ به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سید محمد خاتمی اظهار کرد: برنامه‌های راهبردی توسعه شهری پاسخی به نیاز مدیریت شهری برای رفع بخشی از مسائل روزمره شهر است. وی افزود: ارائه الگوی

سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان گفت: برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری سمنان برای تصویب، به شورای اسلامی شهر ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سید محمد خاتمی اظهار کرد: برنامه‌های راهبردی توسعه شهری پاسخی به نیاز مدیریت شهری برای رفع بخشی از مسائل روزمره شهر است.

وی افزود: ارائه الگوی مناسب برای مدیریت شهری سمنان و امکان‌سنجی مدیریت یکپارچه شهری از خروجی اصلی این برنامه بوده است که به طور حتم می‌تواند بستری مناسب برای شهروندان، مدیران و نخبگان سمنان برای تفکر و همفکری در زمینه توسعه آتی شهر باشد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان با اشاره به تدوین نخستین برنامه راهبردی پنج ساله شهرداری سمنان، خاطرنشان کرد: برنامه‌های عملیاتی حوزه عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر و فعالیت‌های شهرداری از سال ۱۴۰۰ طبق برنامه تدوین شده در راستای چشم انداز ۱۴۰۵ خواهد بود و با تصویب تصویب این برنامه راهبردی در شورای اسلامی شهر، برنامه تبدیل به راهبردی برای شهرداری سمنان در پنج سال آینده خواهد شد.

وی برنامه‌ریزی برای توسعه گردشگری، مناسب‌سازی منظر و محیط شهری، برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی، توسعه اقتصادی و تأمین منابع مالی شهرداری همچنین توسعه فیزیکی و مجازی شهر را از مهمترین اهداف عملیاتی تدوین این طرح برای شهر سمنان است عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد: برنامه راهبردی شهر سمنان که بر اساس اصول علمی و بهره گیری از ظرفیت متخصصان برنامه ریزی استراتژیک و با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات شهر و نیازهای آینده تدوین شده است، بتواند زمینه مدیریت علمی شهر سمنان را فراهم آورد.​

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ایثار و شهادت

منابع طبیعی