کد خبر : 12951
تاریخ انتشار : جمعه 12 نوامبر 2021 - 22:30

بیش از ۹۰درصد از شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین دارای سند مالکیت است.

بیش از ۹۰درصد از شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین دارای سند مالکیت است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بیش از ۹۰درصد از شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین دارای سند مالکیت است. به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، حمید رضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در دیدار با اعضای جدید هیئت مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی دانسفهان اظهارکرد: در آبان ماه سال جاری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بیش از ۹۰درصد از شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین دارای سند مالکیت است.

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، حمید رضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در دیدار با اعضای جدید هیئت مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی دانسفهان اظهارکرد: در آبان ماه سال جاری سند مالکیت ۱۳۷ هکتار از اراضی شهرک صنعتی لیا و نواحی صنعتی الموت و اسفرورین اخذ شده و بیش از ۴۷۰۰ هکتار از اراضی صنعتی شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان دارای سند مالکیت و سندتفکیکی هستند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین دغدغه سرمایه گذاران داخلی و خارجی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی، تعیین تکلیف اسناد تفکیکی بوده تصریح کرد: تاکنون برای بیش از ۸۰۰  هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی کاسپین۱و۲، لیا، آراسنج، آبیک، حکیمیه، شال، دانسفهان، الموت، طارم، اسفرورین، آوج  سند تفکیکی صادر شده و این شرکت با تمام ظرفیت های خود بدنبال مستند سازی و رفع موانع دریافت سندهای مالکیت تفکیکی و تک برگی است تا با واگذاری آن به خود واحدهای تولیدی نسبت به تامین بخشی از نیازهای فعالان اقتصادی اقدام شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان افزود: در حال حاضر اسناد تفکیکی تک برگی شهرک صنعتی خرمدشت که بزرگترین شهرک صنعتی می باشد در مرحله اخذ اسناد تفکیکی بوده که به واحدهای تولیدی مستقر در آن واگذار خواهد شد.

خانپور با اشاره به مزیت اسناد تفکیکی گفت: تثبیت و امنیت  سرمایه گذاران ، اعمال ارزش واقعی واحدهای صنعتی و افزایش قدرت سرمایه در گردش آنها، صدور اسناد، نقل و انتقال و جذب شریک تجاری ، مالکیت تفکیکی در جهت تسریع و تسهیل کار واحدهای صنعتی بهره بردار که مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات و ترهین محل اجرای طرح و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند بسیار حائز اهمیت است که با این اقدام مشکلات آنان در سال مانع زدایی حل خواهد شد.

تاکنون بالغ بر ۲هزار فقره سند مالکیت تک برگی برای واحدهای تولیدی، خدماتی، کارگاهی، تجاری و زیرساختها در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان صادر شده و واحدهای تولیدی که موفق به اخذ پروانه پایان کار ساختمانی و پروانه بهره برداری می شوند، می توانند با مراجعه به دفتر شرکت نسبت به دریافت سند تک برگی اقدام کنند.

در حال حاضر تعداد یک هزار و ۸۰۰ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذار در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان منعقد شده که از این تعداد ۹۴۱ واحد با سرمایه گذاری بیش از ۳۴ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۱هزار نفر به بهره برداری رسیدند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ایثار و شهادت

منابع طبیعی