کد خبر : 5738
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 آوریل 2020 - 14:55

برنامه های عمرانی شهرداری سمنان با قدرت در حال پیگیری است

برنامه های عمرانی شهرداری سمنان با قدرت در حال پیگیری است

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد . سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس

به گزارش پایگاه خبری کارنامه فردا، سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد .


سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها امروز چهارشنبه در محل استانداری سمنان برگزار شد .


در این نشست که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد ، شهرداران استان گزارشی از اقدامات انجام شده حوزه های منختلف مدیریت شهری را مطرح نمودند .


سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری و مبارزه با کرونا گفت برنامه های حوزه گردشگری شهری و بازآفرینی بافت تاریخی در سال جدید نیز دنبال می شود و خواستار سرعت بخشیدن به برنامه های بازآفرینی شهری توسط دیگر دستگاه ها و کم شدن چالش های موجود شد .


وی با اشاره به ظرفیت اوراق تسویه و ۲۰۰ میلیارد بدهی ثبت شده دستگاه های اجرایی به شهرداری سمنان ، به محدودیت بانکهای عامل در این زمینه اشاره کرد و خواستار استفاده از این برای خرید نردبان هیدرولیکی آتش نشانی شد .


شهردار سمنان ضمن اشاره به پروژه های شهرداری سمنان اظهار داشت : شهرک بازیافت سمنان اولین و بزرگترین شهرک در حوزه جمع آوری پسماندها فعالیت خود را آغاز نموده و تاثیر بسیار زیادی در سیمای بصری شهر و ساماندهی مراکز بازیافت حاشیه و درون شهر داشته است .


ناظم رضوی گفت بیش از ۱۵ خانه تاریخی در دستور کار شهرداری سمنان قرار دارد و برنامه های مدونی برای بازآفرینی و احیای باغ راه ها تنظیم شده است .


شهردار سمنان گفت : فعالیت های شهر دوستدار کودک با قدرت در حال پیگیری است و شهرداری سمنان برنامه های جامعی را برای پیاده سازی مولفه های این حوزه پیش بینی کرده است .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ایثار و شهادت